EGA DANS VE BURSA

Bursa'da eğitim veren EGA dans , profesyonel kadrosu ile Bursa dans ve spor sevenlerle birlikte. 10 yıllık birikimlerimiz ile öğrencilerimize bursa'da dans adına kaliteli bir eğitim, uzman eğitmenler, nezih bir ortamda eğlence ve ailelerin güvenebilecekleri bir ortam sunuyoruz.

Bursa'da dans gelişimi için biz istiyoruz ki; günlük iş temposundan, monotonluktan, negatif enerjiden ve hayatınıza vakit ayıramamaktan kurtulup kendinize bursa'da dansa bir şans vermeniz, kendinizi iyi hissedebileceğiniz, motive olacağınız ve müzik ile bedeninizi buluşturabileceğiz bir ortama kavuşun ve bursa'da dans ailemize katılmanız. Yaşınız, sosyal yaşantınız, yeteneğiniz, stiliniz ne olursa olsun size ve sizin isteklerinize uygun kısacası sizi mutlu edebilecek kendi yaşantınızı oluşturabileceğiniz bursa da dans adına bir dünya sunmaktayız.

Akademimizde Bursa'nın yetiştirdiği ; ulusal ve uluslararası başarıları kanıtlanmış, branşlarında uzman eğitmenler barındırarak öğrencilerimize en iyi, en kaliteli, en tarz ve en güncel bilgiler ışığında eğitim verilmektedir. Bursa'da dans adına kendini kanıtlamış kaliteli eğitim alınabilecek okullardan biri olduğumuzu söylemiyoruz gelin ve bursa da dans kalitesi ne demektir görün diyoruz. Sizler de hayallerinize bir adım atın gerisini biz getirelim.

HER TÜRLÜ BİLGİ İÇİN

0539 691 51 30